İletişim

Hakkımızda

Duyurular
Topluluk Üyeleri

Adı Soyadı Rolü Üyelik Tarihi
avatar-placeholder SAFİYE DOLMA Üye 27.12.2023
avatar-placeholder NİSA İNCİ Üye 27.12.2023
avatar-placeholder Rayan ÖZTÜRK Üye 27.12.2023
avatar-placeholder EMRECAN İŞLER Üye 27.12.2023
avatar-placeholder SEYFETTİN KÜSMENOĞLU Üye 27.12.2023
avatar-placeholder SELÇUK TÜRK Üye 27.12.2023
avatar-placeholder Gülseren Dağ Üye 27.12.2023
avatar-placeholder HARUN ŞEDAL Üye 27.12.2023
avatar-placeholder MEHMET SAİT BAŞÇİ Üye 27.12.2023
avatar-placeholder ALİ COŞGUN Üye 27.12.2023
avatar-placeholder NUH AKMEŞE Üye 27.12.2023
avatar-placeholder HASAN TÜRKEL Üye 28.12.2023
avatar-placeholder Murat Demirci Üye 28.12.2023
avatar-placeholder Ramazan Arslan Üye 28.12.2023
avatar-placeholder ALİ BAŞKARA Üye 28.12.2023
avatar-placeholder FATMA ZENGİN Üye 28.12.2023
avatar-placeholder EDANUR ADIGÜZEL Üye 28.12.2023
avatar-placeholder HAZAL BURAK Üye 28.12.2023
avatar-placeholder HÜDANUR ÇIRAKBEL Üye 28.12.2023
avatar-placeholder ZEHRA ÖZDEMİR Üye 28.12.2023
avatar-placeholder ZÜLEYHA DÖNER Üye 28.12.2023
avatar-placeholder KÜBRA KÖSE Üye 28.12.2023
avatar-placeholder Ömer Faruk Nurser Üye 29.12.2023
avatar-placeholder Muhammed Talha Özdemir Üye 29.12.2023
avatar-placeholder ENES FURKAN DERİN Üye 29.12.2023
avatar-placeholder SERKAN ÖZER Üye 29.12.2023
avatar-placeholder ABDULLAH KESKİN Üye 29.12.2023
avatar-placeholder ŞEVVAL HALİLOĞLU Üye 30.12.2023
avatar-placeholder HAYRİYE KAYA Üye 03.01.2024
avatar-placeholder MİNE BELLİDİNÇ Üye 07.01.2024
avatar-placeholder Simge Karal Üye 07.01.2024
avatar-placeholder Elif Sude Taşcı Üye 07.01.2024
avatar-placeholder BEYZA NUR ESATBEYOĞLU Üye 08.01.2024
Denetim Kurulu

Yönetim

avatar-placeholder

Prof. Dr. Mustafa Said Kurşunoğlu

Akademik Danışman

avatar-placeholder

HAYRİYE KAYA

Başkan

Yönetim Kurulu
avatar-placeholder

HAYRİYE KAYA

Başkan